Najnowsze informacje:

Terminy mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w 2017 r. - w dziale AKTUALNOŚCI

Jesteśmy na Facebook'u

wtorek,
21 listopada 2017

(325. dzień roku)

Liczba wyświetleń:

stat4u

Najbliższa msza św z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie odbędzie się 17 listopada 2017 r o godz. 18.00

Msze święte

Msza o uzdrowienie jest przede wszystkim… Mszą świętą. Czyli tym, co określamy jako podstawową posługę Kościoła. Jest doświadczeniem Jezusa obecnego pod postacią chleba, jest dziękczynieniem Bogu Ojcu za Syna, jest spotkaniem z Bogiem, który wychodzi naprzeciw człowiekowi. To, co dzieje się na Eucharystii, jest tajemnicą, nie do końca możliwą do zrozumienia, ale można jej doświadczać i przeżywać w bardzo różny, indywidualny sposób. To, co dzieje się na Mszy o uzdrowienie, nie jest teologicznie niczym innym, a jednocześnie… jest tak różne. Nie dlatego jednak, żeby wywoływać jakąś sensację odmiennymi modlitwami lub „wymuszać” coś na Bogu czasem ich trwania. Chodzi raczej o to, by rozmowa z Bogiem stawała się czymś normalnym dla każdego uczestnika tej Mszy, a dłuższa modlitwa ma szansę stać się modlitwą pogłębioną. Nie zawsze przyniesie radosne uniesienia i pokój – choć jest to doświadczeniem wielu osób. Dla innych może być czasem walki, zmagania się z ciężarami noszonymi od lat; czasem doświadczania bólu dawno zepchniętego na brzeg świadomości; okazją do stanięcia oko w oko z własną słabością, cierpieniem, grzechem i niemocą. Ale gdy człowiek pozwala sobie na takie doświadczenie w obecności Boga – ma szansę spotkać Go naprawdę. Takie spotkanie u jednych przynosi natychmiastową poprawę, u innych zaś jest początkiem procesu, który dopełni się w czasie. Jedno jest pewne – Bóg jest obecny i czeka, abyś pozwolił Mu się z tobą spotkać, abyś pokazał Mu swój ból, abyś otworzył się na Jego moc, troskę i czułość… A co wtedy się stanie? Dowiesz się, tylko daj Bogu szansę, by sam mógł się o ciebie zatroszczyć.

Pan działa bardzo wiele cudów. W psalmie czytamy, że "będę chwali Pana za wszystko co uczynił dla nas" a św. Paweł zachęca w swoim liście do dzielenia się tym co Bóg dla każdego z nas czyni. Wiara rodzi się ze słuchania. Dlatego nie bój się mówić o wielkiej łasce jakiej doznałeś (łaś) podczas takich Mszy i modlitw. Zwracam się więc do Ciebie abyś podzieliła  się swoim świadectwem, które będzie można przekazać innym dla większej chwały Pana. Wielki jest nasz Pan i godzien wszelkiej chwały.
Swoim świadectwem możesz podzielić się w dziale ŚWIADECTWA